فالوور واقعی

فالوور واقعی

آیا فالوور واقعی و فعال وجود دارد ؟

اکثر ما بدنبال خرید فالوور فعال و واقعی اینستاگرام هستیم و به شکلی میخواهیم که راه صد ساله را یک شبه طی کنیم .
اما آیا اصلا این کار شدنی هست ؟ آیا میشود فالورر واقعی و فعال اینستاگرام را خریداری کرد ؟
برای جواب این سوال مقاله زیر را مطالعه کنید 

فالوور فعال اینستاگرام یا فالوور واقعی اینستاگرام :

فالوور فعال یا فالوور واقعی اینستاگرام به کاربرانی گفته میشود که شخص حقیقی هستند و با اکانت اینستاگرام خود فعالیت میکنند .
این اشخاص دارای قدرت انتخاب می باشند و در صورت تمایلشان پیجی را فالو و یا آنفالو و یا پستی را لایک میکنند .

فالوور غیر فعال اینستاگرام یا فالوور فیک اینستاگرام :

فالوور فیک اینستاگرام به اکانت هایی گفته میشود که شخص حقیقی ای از آنها استفاده نمی کند و بوسیله نرم افزارها و یا اشخاص ساخته شده اند .
تنها تفاوت اکانت فیک با واقعی در این است که اکانت فیک در اختیار هیچ شخص حقیقی ای نیست و در اصل فعالیتی مثل فالو و لایک و بازدید استوری و … ندارد .
با این حال همچنان بعنوان یک اکانت رسمی اینستا گرام بشمار می رود

خرید فالوور واقعی و فعال :

((قبل از شروع باید بگم که بنده با نوشتن این مقاله تعداد بسیار زیادی پیام و بازخورد بد از طرف همکارانم داشتم اما این مقاله هیچ وقت پاک نخواهد شد .))

حالا که با تعاریف آشنا شدید ، وقت آن رسیده که حقیقت را راجب تبلیغات فروش فالوور واقعی بدانید .
اکثر صاحبان مشاغل و یا کسانی که بدنبال پیشرفت در صفحات مجازی هستند وقتی کلماتی مثل فالوور واقعی یا فالوور فعال را در اینترنت جستجو میکنند با سایت های بیشماری روبرو میشوند که ادعا میکنند فالوور واقعی وفعال برای فروش دارند .
اما در حقیقت فروش فالوور واقعی دروغی محض است ، چرا که الگوریتم اینستا به شکلی است که به هیچ وجه امکان ندارد هیچ اکانت واقعی ای(شخص حقیقی)  را مجاب کرد که کاربر دیگری را فالو کند و یا پست های  آن شخص را لایک کند .
شما خودتان را در نظر بگیرید ، در مدتی که تا کنون از اینستاگرام استفاده میکردید تا بحال پیش آمده که برنامه اینستاگرام را باز کنید و ببینید بطور ناخواسته فلان صفحه را فالو و یا فلان پست را لایک کرده باشید؟
جواب این سوال خیر است و دلیل آن الگوریتم پیشرفته اینستا و سیاست های عدم مزاحمت برای کاربران اینستاگرام می باشد .
پس مطمئن باشید تمام فالوور هایی که قابل خرید هستند فیک هستند و اگر سایت یا شخص دیگری ادعا کرد که فالوور واقعی و فعال برای فروش دارده مطمئن باشید دروغ گو و  کلاه برداره .

اما نگران نباشید

همانطور که توضیح دادم فالوور های فیک خطری برای پیج شما نداند ، چرا که از نظر اینستاگرام آنها هم اکانت حقیقی هستند و اینکه شخصی با آن اکانت فعالیت میکند یا خیر با هیچ کدام از قوانین اینستا در تضاد نمی باشد .

چه باید کرد ؟

حال این سوال پیش می آید که آیا فالوور فیک بخریم یا خیر ؟
بله اگر واقعا بدنبال پیشرفت در صفحات مجازی مثل اینستاگرام و تلگرام هستید بایستی این واقعیت را بپذیرید که بدون داشتن تعداد بالای فالورر مخاطبان شما به شما اعتماد نخواهند کرد .
تعداد فالوور شما دقیقا شبیه به ویتیرین مغازه شما می باشد هر چقدر این ویترین جذاب تر باشد مشتری بیشتری جذب خواهد کرد .
با توجه به تعدد بسیار زیاد پیج های رقیب ، اولین نکته ای که هر کاربر بعد از ورود به صفحه شما به آن توجه میکند ، تعداد فالوور های شما است و مطمئن باشین مخاطبان شما و مشتریان شما برای اعتماد و خرید پیجی را انتخاب میکنند که تعداد فالوور بیشتری داشته باشد .
چرا که از نظر مشتری این صفحه یا شرکت قابل اعتماد است که بعنوان مثال 15 هزار نفر صفحه اینستاگرام آن را دنبال میکنند .
و همین امر باعث پیشرفت بیشتر شما خواهد شد زیراکه پس از بالا بردن تعداد فالوور شاهد این خواهید بود که روزانه تعداد زیادی از مخاطبان جذب پیج شما خواهند شد .
پس درافزایش فالوور صفحه خود اصلا شک نکنید ولی این حقیقت را بندانید که فالووری که قابلیت خرید داشته باشد واقعی نیست و فعالیتی ندارد اما در نهایت باعث پیشرفت شما خواهد شد .

برای پیشرفت سریع در شبکه های مجازی سایر مقالات نوشته شده در وبلاگ شرکت ارزان فالوور را مطالعه فرمایید

سپاس که تا آخر این مقاله با ما همراه بودین . در صورت تمایل نظرات خودتون را از طریق فرم زیر با ما در میان بگذارید 

فالوورواقعی یا فیک فالوورواقعی یا فیک فالوورواقعی یا فیک فالوورواقعی یا فیک فالوور واقعی فالوور فعال

این پست دارای یک نظر است

دیدگاهتان را بنویسید