تبدیل اکانت عادی به اکانت تجاری و فواید آن
اکانت تجاری اینستاگرام

تبدیل اکانت عادی به اکانت تجاری و فواید آن

آیا تبدیل اکانت عادی به اکانت بیزینسی اینستاگرام مفید است ؟

در این مقاله کلمات اکانت بیزینسی و اکانت تجاری هم معنی می باشد 

اکانت بیزنسی یک ویژگی جالب است که بیشتر برای افرادی کاربرد خواهد داشت که یک پیج کاری در اختیار دارند. بیزینسی کردن اکانت اینستاگرام برای هر کاربری امکان‌پذیر است و تنها شرط آن داشتن یک اکانت فیسبوک است. با تجاری کردن اکانت شاهد چند تفاوت خواهید بود که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت.

تجاری کردن اکانت اینستاگرام
business profile (اکانت بیزنسی اینستاگرام) :

تفاوت اکانت بیزینسی و اکانت عادی :

  • تفاوت اول: با بیزینسی کردن اکانت خود، از این پس کاربران وقتی به صفحه‌ی شما مراجعه می‌کنند علاوه بر گزینه‌ی Follow، گزینه‌ی دیگری با عنوان Contact مشاهده خواهند کرد که با کلیک روی آن می‌توانند اطلاعاتی همچون شماره تماس، ایمیل و‌… را مشاهده کنند.
    با انجام این کار پیج‌های فروشگاهی دیگر نیاز نیست که اطلاعات تماس خود را در بخش بیوگرافی وارد کنند و می‌توانند به‌صورت منظم و حرفه‌ای، آن‌ها را در بخش Contact جایگزین کنند.
  • با تبدیل اکانت عادی به اکانت بیزینسی زمانی که کاربر روی Contact لمس می‌کند گزینه‌ای با عنوان Call برای او به نمایش در خواهد آمد که با لمس آن مستقیما به شماره گیر گوشی برای تماس منتقل خواهد شد.
  • تفاوت دوم: تفاوت دومی که با تجاری کردن اکانت برای شما اتفاق خواهد افتاد دسترسی به آمار و ارقام مربوط به پست‌ها و فالوورهای شما خواهد بود.
    برای مثال می‌توانید Top Post‌های خود را از لحاظ بازدید و لایک و کامنت مشاهده کرده و سیر صعودی یا نزولی فالوورهای خود یا ساعات شلوغی را نیز بررسی کنید.
  • همچنین بازه سنی، موقعیت شهری و کشوری و همچنین جنسیت کاربران خود را نیز می‌توانید بعد از تجاری کردن اکانت مشاهده کنید.

آموزش بیزینسی کردن اکانت اینستاگرام :

نحوه‌ی بیزینسی کردن اکانت اینستاگرام به این صورت است که باید به تنظیمات اینستاگرام مراجعه کرده و گزینه‌ی Switch to Business Profile را انتخاب کنید.
سپس از شما درخواست می‌شود تا به اکانت فیسبوک خود متصل شوید و اطلاعاتی همچون شماره تلفن، ایمیل و در صورت تمایل موقعیت مکانی روی نقشه را مشخص کنید.
بعد از انجام این مراحل اکانت شما به سادگی تبدیل به یک اکانت تجاری می‌شود. در صورتی که به هر دلیل از انجام اینکار منصرف شدید می‌توانید مجددا با مراجعه به تنظیمات اینستاگرام، گزینه‌ی Switch to Regular Profile را انتخاب کنید تا اکانت شما مجددا به اکانت عادی تبدیل شود .
حتی اگر دارای اکانت فیسبوک هم نیستید جای نگرانی نیست ، میتوانید براحتی از این مرحله عبور کنید و بازهم به امکانات کامل اکانت بیزینسی دسترسی داشته باشید .

برداشته شده از سایت zoomit.ir

برای پیشرفت سریع در شبکه های مجازی سایر مقالات نوشته شده در وبلاگ شرکت ارزان فالوور را مطالعه فرمایید

سپاس که تا آخر این مقاله با ما همراه بودین . در صورت تمایل نظرات خودتون را از طریق فرم زیر با ما در میان بگذارید دیدگاهتان را بنویسید